UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7663644
nr 766 3644
Väggur
Gustaviansk stil, höjd: 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:36:11
26/6 18:08:56
100 kr
29/6 12:24:26
Den Gustavianska stilen